„Rzeźnik” zaprasza na mecz Ligi Mistrzów. „Niepełnosprawni Fanatycy” na meczu w Londynie?!

Celem zbiórki jest pełna organizacja wyjazdu grupy 15 niepełnosprawnych Kibiców Legii Warszawa „Niepełnosprawni Fanatycy” na mecz 1. kolejki Ligi Mistrzów: Chelsea Londyn – Karabach Agdam.

100%

Zebrano

14000 PLN

Wsparły

3 osoby
Cel zbiórki: 14000 PLN

Zakończono

Udostępnij:

Szczegóły

“Niepełnosprawni Fanatycy” działają od 2006 roku, wspiera ich Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. W grupie działa kilkudziesięciu Kibiców drużyny z Warszawy z przeróżnym stopniem niepełnosprawności - są osoby niewidome i niedowidzące, z porażeniami mózgowymi oraz kilka osób jeżdżących na wózkach. Na mecze wyjazdowe grupa jeździ regularnie.

Celem zbiórki jest pełna organizacja wyjazdu grupy 15 niepełnosprawnych Kibiców Legii Warszawa „Niepełnosprawni Fanatycy”, związanych z Jakubem Rzeźniczakiem od początku jego występów w Legii, na mecz 1. kolejki Ligi Mistrzów: Chelsea Londyn – Karabach Agdam (grupa C). W zespole z Azerbejdżanu występuje wspomniany Rzeźniczak, były kapitan Legii i organizator całej akcji. Przez lata gry w Klubie z Warszawy był mocno zaangażowany w sprawy związane z losem „Niepełnosprawnych Fanatyków”. Stan rzeczy nie zmienił się.

Projekt wspierają

Opiekun projektu

Makes it true

Wesprzyj tą akcję

Nagroda dostępna bezterminowo

Certyfikat wsparcia

Wsparcie:

5 PLN lub więcej

Nagroda dostępna bezterminowo

Koszulka meczowa Kuby Rzeźniczaka

Wsparcie:

300 PLN lub więcej

Galeria z wydarzenia

Partnerzy