Basia czeka na Twoją pomoc!

Basia przeszła w swoim życiu dwa poważne wypadki, które całkowicie zmieniły jej codzienność. Zbieramy na jej rehabilitację, aby mogła chodzić do ukochanej szkoły!

0.1%

Zebrano

67.98 PLN

Wsparło

17 osób
Cel zbiórki: 90000 PLN

Zakończono

Udostępnij:

Szczegóły

Gdy Basia miała dwa latka, zmienił się jej świat. Doznała uszkodzeń mózgowo-rdzeniowych, które sprawiły, że przestała chodzić i mówić. Jej domem stały się szpitale i ośrodki rehabilitacyjne. I gdy wszystko zaczęło wracać do normy, ponownie uległa wypadkowi, który doprowadził do zwichnięcia stawu biodrowego. Z powodu ogromnego bólu Basia przestała chodzić do szkoły oraz siedzieć. Od grudnia 2015 roku do kwietnia 2017 roku dziewczynka przeszła 7 operacji.

Dzięki ogromnej determinacji i intensywnej rehabilitacji wróciła do ukochanej szkoły. Znów może też chodzić na spacery. Na jej twarzy znów zagościł uśmiech, ale aby jej stan nie pogarszał się, potrzebuje codziennej rehabilitacji.

Basią zajmuje się Mama, która powtarza: Basia kocha spacery, koncerty, teatr, spotkania ze znajomymi. Chciałabym, by mogła robić to, co sprawia jej tyle radości!

Dziś wspólnie możemy zapewnić Basi pieniądze na niezbędną rehabilitację.

Aniołem Basi został Dawid Woliński.

I Ty możesz sprawić, że świat Basi stanie się piękniejszy!

Projekt wspierają

Opiekun projektu

Makes it true

Wesprzyj tą akcję

Nagroda dostępna bezterminowo

Certyfikat wsparcia z autografem Dawida Wolińskiego

Wsparcie:

10 PLN lub więcej

Galeria z wydarzenia

Partnerzy