Jakub Rzeźniczak

Wsparcie w sumie

16578.30 PLN w 3 projektach

Opis

JAKUB RZEŹNICZAK urodził się 26 października 1986 roku. W Ekstraklasie zadebiutował w wieku 16 lat i 301 dni w barwach Widzewa Łódź. W 2004 roku trafił do Legii Warszawa, z którą pięciokrotnie zdobył Mistrzostwo Polski i sześciokrotnie Puchar Polski. Rzeźniczak zdobył także Superpuchar Polski. Na koncie ma grę w seniorskiej reprezentacji Polski. Obecnie zawodnik azerskiego Karabachu Agdam, uczestnika rozgrywek Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018. Jakub Rzeźniczak jest w ścisłej czołówce najbardziej rozpoznawalnych zawodników urodzonych w Polsce. Regularnie bierze udział w akcjach charytatywnych, sprzedażowych i promocyjno-marketingowych.

Motto

Koncentracja na każdym zadaniu to jeden z elementów sukcesu.

Wspierane projekty

Hania jest dzielną ośmiolatką, u której zaraz po urodzeniu lekarze zdiagnozowali czterokończynowe porażenie mózgowe oraz padaczkę. Walczymy o środki na poprawę jej zdrowia i niezbędny sprzęt rehabilitacyjny.

2.4%

Do końca

38 dni

Zebrano

2187.06 PLN

Arturek urodził się z wadą genetyczną i na co dzień wymaga opieki wielu specjalistów. Zbieramy na jego leczenie i rehabilitację. Dzięki niej może zacząć mówić!

0.9%

Do końca

38 dni

Zebrano

391.24 PLN

Partnerzy